BIULETYN PRASOWY

TARGÓW ITM POLSKA, MODERNLOG, 3D SOLUTIONS ORAZ SUBCONTRACTING i BHP 2017

Targi ITM Polska – Innowacje- Technologie- Maszyny wraz z, targami Subcontracting, 3D Solutions oraz pierwszą edycją MODERNLOG – Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu są przykładem doskonałego mariażu przemysłu, biznesu i nauki. Tegoroczna ekspozycja obejmować będzie 12 pawilonów wystawienniczych (3, 3A, 4, 5, 5A, 5G, 6A, 7, 7A, 8, 8A oraz 15), udział w nich weźmie ponad 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 27 krajów świata na łącznej powierzchni ponad 25 tys. m², którzy zaprezentują innowacyjne maszyny, nowoczesne technologie i oryginalne rozwiązania dla gospodarki produkcyjnej. Każdy, kto pojawi się w terminie 6-9 czerwca 2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie pod ogromnym wrażeniem, zarówno ekspozycji wystawienniczej, jak i oferty wydarzeń towarzyszących, w tym konferencji, warsztatów i seminariów.

TARGI INNOWACJE-TECHNOLOGIE-MASZYNY POLSKA/ 6-9 czerwca

Międzynarodowe Targi Poznańskie będące niedoścignionym liderem w organizacji wydarzeń i wystaw o światowym charakterze, odpowiadają za aranżację przestrzeni, w której biznes łączy się z nauką, człowiek kooperuje z maszyną, a wszelkie innowacje i technologiczne dokonania stoją na wyciągnięcie ręki. Targi ITM Polska dają nieocenioną możliwość prezentacji produktów 
i najnowszych technologicznych rozwiązań w międzynarodowym towarzystwie oraz poznania dorobku inżynierów, testowania produktów, spotkania się ze specjalistami obecnymi podczas targów, a także dokonania analizy i zrozumienia zachodzących we współczesnym świecie zmian, zwłaszcza tych związanych z koncepcją Industry 4.0.

WYDARZENIA

Reindustrializacja – wyzwaniem dla polskich inżynierów i przedsiębiorców

To XIV Forum Inżynierskie stanowić będzie kontynuację idei poprzednich Forów, które 
z wielkim powodzeniem, od 2003 roku organizuje Naczelna Organizacja Techniczna – Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych.

Reindustrializacja uznana została w Unii Europejskiej za bardzo ważne zadanie dla wszystkich krajów członkowskich. Również Polska powinna wspierać rozwój wybranych gałęzi przemysłu oraz efektywnie wykorzystywać posiadany przez niego potencjał, tak jak zakłada Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. W przemyśle powstaje najwięcej innowacji a w tej gałęzi gospodarki pracuje najwięcej polskich inżynierów i techników oraz najwięcej jest firm 
i przedsiębiorstwa. Tu także koncentruje się najwięcej Instytutów Badawczych i Centrów Badawczo-Rozwojowych. W tej gałęzi gospodarki skupia i rozwija swą działalność większość Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych, którym najbliższa jest realizacja zadań związanych 
z reindustrializacją podejmowaną przez polskie firmy i przedsiębiorców.

→ 6 czerwca, pawilon 15, sala 1.G, godz. 10.15-15.00

Innowacje w zastosowaniach przemysłowych

To tytuł seminarium organizowanego przez Instytut Obróbki Plastycznej z Poznania. Zajmujący się na co dzień opracowywaniem, badaniem i wdrażaniem technologii, maszyn, urządzeń 
i narzędzi do pozahutniczej obróbki plastycznej, podczas targów dostarczy Państwu kompleksowej wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań technologicznych z zakresu obróbki plastycznej metali.

→ 7 czerwca, pawilon 15, sala 1A, godz. 09.30-14.00

Dzień Stali Nierdzewnych

To wydarzenie bezprecedensowe. W jednym miejscu w tym samym czasie spotkają się przedstawiciele największych przedsiębiorstw z branży działających na polskim oraz europejskim rynku. Będzie to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, wysłuchania interesujących, merytorycznych wystąpień, wzięcia udziału w dyskusji na temat aktualnych problemów branży oraz zapoznania się z ofertą czołowych graczy na rynku. Podczas Dnia Stali Nierdzewnych zorganizowana zostanie konferencja, w czasie której będzie mowa m.in. o tym: jak polityka antydumpingowa UE wpływa na sytuację europejskiego sektora stali; nierdzewnych; czy popyt na stale nierdzewne w Polsce będzie rósł; jaka jest przyszłość hut stali nierdzewnych na Starym Kontynencie; jak polscy dystrybutorzy i przetwórcy stali nierdzewnych zdobywają rynek europejski. Zaprezentowane zostaną także: zastosowania stali nierdzewnych w szeroko rozumianych konstrukcjach (np. budownictwo, mała architektura); przykłady wykorzystania stali nierdzewnych w nowoczesnych gałęziach przemysłu.

→ 8 czerwca, pawilon 15, sala 1.F, godz. 09.00-15.30

Aluminium 2017. Biznes_Trendy_Technologie

Zorganizowana przez czasopismo Nowa Stal kolejna edycja konferencji poświęcona polskiej branży aluminium jest okazją do prezentacji aktualnej kondycji jednej z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi rodzimego przemysłu. Hasło przewodnie nadchodzącej konferencji to „Polska – aluminiowe serce Europy”. Podczas wydarzenia mowa będzie m.in. o: kondycji sektora w Polsce i na świecie, aktualnych trendach rynkowych, sytuacji w sektorze wyrobów płaskich z aluminium, roli dystrybutorów aluminium, potencjale rodzimej branży i szansach na ekspansję międzynarodową, wykorzystaniu aluminium w nowoczesnych gałęziach przemysłu oraz nowoczesnych metodach produkcji wyrobów z aluminium. Wśród panelistów znajdą się m.in. przedstawiciele takich firm i instytucji, jak: Impexmetal Aluminium Konin, MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski, Investa, R&D Tech, TOMRA, Seco Warwick, Bibus Menos czy Instytut Metali Nieżelaznych.

→ 6 czerwca, pawilon 15, sala 1.F, godz. 9.00-15.30

MM Speakers Corner

„MM Magazyn Przemysłowy” podczas tegorocznych targów ITM Polska organizuje kolejną już edycję MM Speakers Corner –dyskusji branżowych, które odbędą się w ramach 4 paneli tematycznych. MM Speakers Corner promuje działania wspierające polski przemysł. Zachęca firmy do rozwoju i inwestowania w nowoczesne technologie. Umożliwia doświadczonym specjalistom podzielenie się swoją wiedzą w zakresie nowoczesnych modeli zarządzania przedsiębiorstwem oraz kierunków rozwoju przemysłu. Zaproszeni przez redakcję czasopisma MM goście będą rozmawiać o kondycji i kierunkach rozwoju polskiego przemysłu. Nie zabraknie tematów dotyczących czwartej rewolucji przemysłowej: jej istoty, wyzwań, które stawia przed firmami przemysłowymi, i korzyści, jakie im przynosi. Branżowi specjaliści omówią aktualne trendy dotyczące przedsiębiorstw i ich otoczenia, podzielą się też swoimi spostrzeżeniami na temat znaczenia innowacyjności w planowaniu rozwoju firmy.

→ 7 czerwca, Aleja Lipowa, scena, godz. 10.00-15.30

Starcie Szlifierzy, czyli potężna dawka iskier

Zręczność, refleks, precyzja, instynkt oraz wiedza – te cechy musi posiadać szlifierz, który pragnie zdobyć tytuł Szlif Mistrza 3M! W trakcie ITM Polska, odbywają się drugie, regionalne zawody „Starcie Szlifierzy” skierowane do profesjonalistów z branży. Wyjątkowe wydarzenie utrzymane w duchu sportowej rywalizacji jest doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, poznania innowacyjnych rozwiązań, nawiązania nowych relacji i wymiany doświadczeń. Inicjatorem zawodów „Starcie Szlifierzy” jest firma 3M – jeden z liderów, który skutecznie łączy naukę ze zdobyczami techniki w celu tworzenia innowacyjnych rozwiązań służących ludziom i poprawiających jakość oraz komfort ich codziennej pracy.

→ 7 czerwca, pawilon 8A, godz. 09.00-17.00

POLIGON UMIEJĘTNOŚCI -warsztaty obróbki powierzchni

Tylko tutaj zwiedzający targi będą mieli możliwość sprawdzenia w praktyce urządzeń różnych producentów podczas codziennych pokazów na żywo na różnych systemach lakierniczych. 
Ta specjalna przestrzeń demonstracyjna to miejsce, gdzie można przeprowadzać rozmowy 
z specjalistami, m. in. od: urządzeń do malowania farbami proszkowymi, aplikacji lakierniczych do malowania na mokro, urządzeń do badania powłok, pomp, urządzeń do śrutowania, pieców do polimeryzacji, ścian lakierniczych, kabin, czy systemów transportu. Dzięki temu podczas targów, można znaleźć rozwiązania na problemy, które pojawiają się 
w lakierni, czy innym zakładzie obróbki powierzchni. Dodatkową atrakcją dla zwiedzających będą wykłady tematyczne z mechanicznej obróbki powierzchni, malowania na mokro oraz proszkowego, które odbywać się będą przy powierzchni prezentacyjnej w drugi dzień targowy - w środę - 7 czerwca 2017 roku od godziny 11.00

→ 6-9 czerwca, pawilon 7A, Poligon, 09.30-16.30

Innowacje w badaniach materiałów

Obchodzący w tym roku 90 - lecie istnienia Instytut Mechaniki Precyzyjnej, to jeden 
z najstarszych i najbardziej znanych Instytutów w Polsce zajmujący się metodami uszlachetniania wyrobów metalowych, przygotował w tym roku szalenie interesujący program spotkań. Podczas seminarium usłyszą Państwo m.in. o alternatywnych metodach badań oraz dowiedzą się jak efektywnie łączyć biznes i naukę.

→ 8 czerwca, pawilon 7, sala CD, godz. 11.00-15.00

Jak współcześnie zwiększać efektywność przedsiębiorstwa zarówno w obszarach operacyjnych jak i rynkowych?

Na te pytania podczas targów ITM Polska odpowie doświadczony zespół wdrożeniowców 
z firmy 4 Results. Podczas kilkugodzinnego spotkania, które będzie miało miejsce w dniu8 czerwca, na scenie w Alei Lipowej, zaprezentuje nowe metody usprawnień oraz zainspiruje Państwa efektami wdrożeń z polskich przedsiębiorstw.

8 czerwca, Aleja Lipowa, godz. 10.00-14.40


TARGI BRANŻY DRUKU I SKANU 3D - 3D SOLUTIONS/ 6-9 czerwca

Druga edycja 3D Solutions, to znakomite przedsięwzięcie o charakterze biznesowo-informacyjnym oraz doskonała okazja do zawierania transakcji handlowych dla producentów, dystrybutorów i potencjalnych kontrahentów. Ogromnym atutem Targów jest możliwość dotarcia do odbiorców branżowych i klientów indywidualnych oraz połącznie w jednym miejscu świata nauki i biznesu. Uczestnictwo w poznańskim przedsięwzięciu zapewnia możliwość promocji najnowszych rozwiązań technologicznych oraz innowacyjnych produktów, a także pozwala na twórczą wymianę idei i doświadczeń.

Polska premiera drukarki 3D marki ORLAS CREATOR®

Firma 3D Lab zaprezentuje swój najnowszy produkt, a mianowicie nową linię produktów 
w postaci drukarek 3D do metalu, renomowanej niemieckiej firmy OR Laser. CREATOR® 
w połączeniu z autorskim oprogramowaniem CAD / CAM jest samodzielnym systemem druku 3D w metalach. Przyjazny dla użytkownika interfejs ORLAS CREATOR® i oprogramowanie ORLAS SUITE® stanowią rozwiązanie komplementarne bez konieczności używania innych urządzeń czy oprogramowania.  Pawilon 3A, stoisko nr 79.

Warsztaty skanowania i druku 3D

Przez cały czas trwania targów, na stoisku firmy SMARTTECH odbywać się będą warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami, jakie otwiera przed przemysłem technologia 3D. Obecnie skanowanie 3D znajduje coraz szersze zastosowanie nie tylko w kontroli jakości, czy w inżynierii odwrotnej, ale także jako pomoc w remodelowaniu.

→ 6-9 czerwca, Pawilon 3A, stoisko nr 89, godzina 9.00 – 17.00

Wystawcy związani z branżą technologii przyrostowych biorący udział w targach:

3D PRINTERS, 3D SERVICES, 7H7, ATMAT, MATERIALISE, NEODYNAMIC, OBERON 3D, OMNI3D, PARACAD3D, PROSOLUTIONS MAJEWSCY, SMARTTECH, SYGNIS NEW TECHNOLOGIES, UBOT 3D, 3D LAB, CANON, PYRAMID3D.

Wystawcy związani z branżą technologii przyrostowych biorący udział w targach ITM POLSKA: DATACOMP, EDGECAM, FREDEN, GF MACHINING SOLUTIONS, HALBRONN, IGUS, LENSO, RENISCHAW, VERASHAPE.

 

MODERNLOG -  TARGI LOGISTYKI, MAGAZYNOWANIA I TRANSPORTU, 6-9 czerwca

MODERNLOG to ukłon w stronę logistyki w przemyśle. Nowoczesna logistyka w korelacji 
z przemysłem 4.0 tworzy nowoczesne zakłady produkcyjne i usługowe. Organizacja MODERNLOG w towarzystwie ITM Polska, które są największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodnie, daje gwarancję prezentacji produktów 
i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w pełnej krasie a współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy niepowtarzalną platformę wymiany wiedzy 
i doświadczeń.

Hasłem przewodnim pierwszej edycji MODERNLOG będzie intralogistyka, której poświęcone zostanie wydarzenie In4Log Industry. W ciągu 4 dni targów zaprezentujemy zwiedzającym dwie równoległe ścieżki modelowe obszaru produkcyjnego. W obu przestrzeniach zaaranżowane zostaną identyczne obszary pracy: składowanie, kompletacja, montaż stanowiskowy, przy czym zróżnicowane zostaną w obu miejscach koncepcje zarządzania linią produkcyjną i potrzebne do zrealizowania tych zasad rodzaje urządzeń obsługujących wszystkie te strefy. W ten sposób pokazane zostaną kluczowe różnice w obszarze LEAN i NO LEAN wpływające na takie parametry pracy jak: wydajność, szybkość przepływu, czas realizacji dostaw wewnętrznych, bezbłędność wydań kompletacyjnych, czystość w sensie 5S, czyli posiadania na stanowisku pracy tyle podzespołów narzędzi, które są niezbędne w danym momencie oraz dostępności przestrzeni.

→ In4Log Industry, 6 9 czerwca, pawilon 8, godz. 09.00-17.00

Pawilon 8: Baumalog, ID LIFTING, Olejnik, Promag, WDX, Cassioli, ISL, Euro Consulting, Ampere, Tente, OHRA, Peak Packaging, V8, Troax, Logis, Promag, AG Consult, STILL, Mecalux, Elmar, Camso, Tagatic, Logisystem, EPAL, PROVOST, NIKO ALEX, Lean Technology, Albertina, Toolmex Truck, Medialog.

ZŁOTY MEDAL MTP 2017

W roku bieżącym, 18 produktów w ramach targów ITM Polska uhonorowanych zostało Złotym Medalem – w tym 2 w kategorii Nauka dla Gospodarki. Szukajcie ich na specjalnie oznaczonych stoiskach!

KLUB PREMIER

Podczas tegorocznej edycji targów ITM Polska kontynuujemy Klub Premier – czyli, absolutne nowości rynkowe, niedostępne dotąd na polskim rynku, które będzie można po raz pierwszy zobaczyć właśnie na targach ITM Polska! 13 Premier będzie oznaczonych specjalnymi naklejkami!

NOWOŚCI

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla zwiedzających targi, a dla wystawców to znakomita okazja do zaprezentowania swojej oferty firmowej i dotarcia do świadomości konsumentów. Goście odwiedzający tegoroczną edycję targów ITM Polska będą mogli zapoznać się z blisko 30 nowościami!

KARIERA INŻYNIERA

Na targi Innowacje – Technologie - Maszyny ITM Polska do Poznania rokrocznie przyjeżdżają specjaliści z różnych branż związanych z obróbką metali i produkcją maszyn. Podczas tegorocznej edycji targów zwrócimy uwagę na potencjał tkwiący w absolwentach i studentach kończących uczelnie o profilu technicznym. Ponieważ oni również chętnie odwiedzają targi ITM Polska, postanowiliśmy stworzyć platformę umożliwiającą nawiązanie kontaktu pomiędzy nimi 
a przedsiębiorcami poszukującymi młodych, utalentowanych osób do pracy bądź odbycia praktyk, stażu, szkolenia lub kursu w swoich firmach.

W tym celu stworzyliśmy program „Kariera Inżyniera”, do udziału, w którym zaprosiliśmy wystawców targów ITM. Oferty pracy, dostępne są na stronie www.itm-polska.pl w zakładce z ofertami staży i pracy oraz zostaną udostępnione podczas targów przy głównych holach wejściowych.

 

TARGI KOOPERACJI PRZEMYSŁOWEJ SUBCONTRACTING/ 6-9 czerwca / Pawilon 7

Wydarzenie to łączy oczekiwania i stanowi wyjątkową okazję, by nawiązać współpracę 
z doświadczonymi partnerami biznesowymi dysponującymi wolnymi mocami produkcyjnymi. 
W roku bieżącym w Poznaniu zaprezentuje się blisko 100 oferentów usług podwykonawczych 
z Litwy, Polski, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Węgier i Włoch. Są wśród nich przedsiębiorstwa specjalizujące się w pracach podwykonawczych w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, spawalnictwa, wycinania, przetwórstwa tworzyw sztucznych, przetwórstwa gumy oraz usług dla przemysłu. Partnerem Merytorycznym targów Subcontracting jest Klaster Obróbki metali – Krajowy Klaster Kluczowy.

Spotkanie branży obrabiarek do drewna

Pierwszego dnia trwania targów Subcontracting odbędzie się spotkanie członków Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA 
z wystawcami targów Subcontracting. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. szefowie takich firm jak: "FAMAD" Fabryka Maszyn i Urządzeń Przemysłowych, Fabryka Obrabiarek do Drewna, Fabryka Maszyn do Drewna "GOMAD", GOPOL, JAROMA, LAKFAM Fabryka Maszyn Kowary, Zakład Budowy Maszyn MADREW, Malborska Fabryka Obrabiarek "PEMAL", REMA, TECH-FA-MILER Firma Urządzeń Technicznych Irena Miler.

6 czerwca, pawilon 7, sala konferencyjna, parter, godz. 11.30-13.00

KOM Speakers’ Corner

KOM Speakers’ Corner to dwudniowy cykl wystąpień, dotyczący konsolidacji branży podwykonawstwa i możliwości jej rozwoju. Organizowany jest przez Klaster Obróbki Metali - Krajowy Klaster Kluczowy. W ramach Speakers’ Corner odbędą się prezentacje, dyskusje, panele, podczas których zaproszeni goście omawiać będą ważne dla sektora tematy (m.in. Jak konsolidować polską branżę metalowo-maszynową?, Zarządzanie procesami - czyli kiedy ręczne sterowanie przedsiębiorstwem już nie wystarczy, Proces certyfikacji organizacji produkującej w branży lotniczej i automotive, Jak łączyć ogień z wodą? – czyli współpraca nauki i biznesu w praktyce, Konkurencyjność polskiej branży przemysłowej, perspektywy  rozwoju, internacjonalizacja  polskich firm).

→ 7-8 czerwca, pawilon 7, sala konferencyjna, parter, godz. 10.00-15.00

Subcontracting ITM Meetings

Dwudniowa międzynarodowa giełda kooperacyjna, skierowana do przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży przemysłowej. To wyjątkowa, bezpłatna 
i wygodna formuła budowania trwałych relacji między oferentami usług podwykonawczych oraz potencjalnymi zleceniodawcami. Niewątpliwym atutem tej formy matchmakingu jest możliwość wcześniejszego poznania profili oferentów i umówienia się na konkretne spotkania przed targami za pomocą specjalnego panelu internetowego www.b2match.eu. Partnerem wspierającym spotkania matchmakingowe jest Poznański Park Naukowo-Technologiczny. Tegoroczna edycja 2017 to 390 bilateralnych spotkań, 115 uczestników, 14 krajów (Bułgaria, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Litwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Wielka Brytania i Włochy).

→ 7-8 czerwca, pawilon 7, sala konferencyjna AB, antresola, godz. 11.00-17.00


SALON BEZPIECZEŃSTWO PRACY W PRZEMYŚLE/ 6-9 czerwca/ Pawilon 6A

Wydarzenie to, licznie odwiedzane przez szefów działów i pracowników służby bhp, zawodowych i społecznych inspektorów pracy, dystrybutorów i handlowców oraz pracodawców, stanowi okazję do zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami z zakresu ochrony i bezpieczeństwa pracy. W pawilonie 6A wystawcy zaprezentują środki ochrony indywidualnej, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, odzież ochronną i roboczą, wyposażenie miejsca pracy/ ergonomia oraz środki ochrony zbiorowej. Tegorocznej ekspozycji towarzyszyć będą spotkania branżowe i atrakcyjne konferencje, przygotowywane przez uznane w środowisku instytucje i media. Patronat Honorowy nad Salonem objął Główny Inspektor Pracy oraz Prezes Urzędu Dozoru Technicznego.

Zgodnie z prawem i bezpiecznie — projektowanie, wytwarzanie i eksploatacja maszyn

Organizatorzy: Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu, Urząd Dozoru Technicznego Oddział w Poznaniu

→ 6 czerwca, Hol Wschodni MTP, Sala Niebieska, godz. 10:00 – 14:00

Samorząd zawodowy Służby BHP - propozycje utworzenia
Organizator:
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP

→ 6 czerwca, Hol Wschodni MTP, Sala Zielona, godz. 10:30 – 14:00

Wypadki przy pracy w orzecznictwie sądów, czyli o wpływie stresu, przepracowania 
i alkoholu na uznanie zdarzenia za wypadek przy pracy.
Michał Szuszczyński, radca prawny SZUSZCZYŃSKI Kancelaria Prawa Pracy

Organizator: SZUSZCZYŃSKI Kancelaria Prawa Pracy

→ 6 czerwca, sala konferencyjna w pawilonie 6A, godz. 11.00 – 11.45

Bezpieczeństwo pracy w magazynie

Organizatorzy: Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej, SZUSZCZYŃSKI Kancelaria Prawa Pracy

→ 6 czerwca, sala konferencyjna w pawilonie 6A, godz. 12.00 – 14.00

Bezpieczna praca na linii produkcyjnej

Organizator: Redakcja czasopisma „Promotor BHP”

→ 7 czerwca, Hol Wschodni MTP, Sala Zielona, godz. 10.00 – 14.30

WTF (Wypadek To Fakt), czyli dlaczego dochodzi do wypadków?

Organizator: Portal Kultura Bezpieczeństwa

→ 7 czerwca, sala konferencyjna w pawilonie 6A, godz. 10.00 – 13.00

Ergonomia i Bezpieczeństwo - dwie strony jednego medalu

Organizator: Portal Kultura Bezpieczeństwa

→ 8 czerwca, sala konferencyjna w pawilonie 6A, godz. 10.00 – 13.00


DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Bilet wstępu na targi upoważnia do zwiedzenia czterech odbywających się w tym samym miejscu wydarzeń: Targów ITM Polska - Innowacje-Technologie-Maszyny, Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, Targów Technologii Druku i Skanu 3D - 3D SOLUTIONS oraz MODERNLOG – Targów Logistyki Magazynowania i Transportu.

Godziny otwarcia targów: 6 czerwca (wtorek): 9.00 – 17.00, 7 czerwca (środa): 9.00 – 17.00, 
8 czerwca (czwartek): 9.00 – 17.00, 9 czerwca (piątek): 9.00 – 16.00.

KONTAKT DLA PRASY

ITM POLSKA, 3D SOLUTIONS, MODERNLOG
Karolina Michalak
karolina.michalak@mtp.pl
tel. 61 869 2260

SUBCONTRACTING, BHP Aleksandra Pawlina-Janyga
aleksandra.janyga@mtp.pl
tel. 61 869 2376

Wstecz